Movies
Ratings
22
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
City of GodRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0