Series
Ratings
16- Muchaburi!: Watashi ga Shachou ni NarunanteRated ★ 3.0
- Nijiiro KaruteRated ★ 5.0
Tokyo MER: Mobile Emergency RoomRated ★ 3.0
Last Man: The Blind ProfilerRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Maison de PoliceRated ★ 3.5
Hey Handsome!Rated ★ 4.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 4.5
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
Hayabusa ShobodanRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 2.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 2.5