Series
Ratings
94
The Art of SarahRated ★ 4.0- Single's Inferno ReunionRated ★ 3.5
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 2.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.5