Series
Ratings
53
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.0
HealerRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5