Series
Ratings
48
SpartacusRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 1.5
The TudorsRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0- Queer as Folk Season 5Rated ★ 4.0
- Queer as Folk Season 4Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5- Queer as Folk Season 2Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 3Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0- Queer as Folk Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0