Series
Ratings
38
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0