Series
Ratings
18
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0