Movies
Ratings
29
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 1.0
FrozenRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 1.0
The AttorneyRated ★ 1.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 1.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 1.0
VeteranRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 1.0
The Hunger GamesRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 1.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 1.0
300Rated ★ 1.0