Movies
Ratings
433
SupermanRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 5.0- PilotRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
PaulRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0