Movies
Ratings
49
Knives OutRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 5.0
Flash PointRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
John QRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Enter the DragonRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0