Series
Ratings
49
NarcosRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
High SocietyRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 3.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.5
Nonstop 5Rated ★ 2.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0