Movies
Ratings
498
Project Hail MaryRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
- Omniscient ReaderRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 5.0
HereticRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0- WonderlandRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0