Movies
Ratings
684
Lady BirdRated ★ 3.5
SolaninRated ★ 3.5
DopeRated ★ 4.0
Call Me ChihiroRated ★ 4.5
Boiling PointRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Train DreamsRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Metal LordsRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
JulesRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5