Movies
Ratings
152
Justice LeagueRated ★ 2.0
ForgottenRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0