Movies
Ratings
413
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
ArgylleRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Black AdamRated ★ 2.5
Good Morning PresidentRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
UnthinkableRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.5