Series
Ratings
51
AdolescenceRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Sakamoto DaysRated ★ 5.0
The Victims' Game Season 1Rated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 5.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
The SinnerRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Clusterf**k: Woodstock '99Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0