Series
Ratings
212
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Reflection of YouRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Gangnam B-SideRated ★ 1.5
Death to Snow WhiteRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0