Titles you rated
Kingdom Season 5Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 2.5
DororoRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Dragon BallRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 2.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 2.0
- 나루토 5기Rated ★ 2.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
- 나루토 2기Rated ★ 4.0