Movies
Ratings
516
TunnelRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
A Knight's TaleRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 4.0