Series
Ratings
125
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0