Series
Ratings
288
Light of My LionRated ★ 2.5
A Woman Who Plays WithRated ★ 0.5
DororoRated ★ 3.5
My New Boss Is GoofyRated ★ 3.5
Great PretenderRated ★ 2.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 2.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 2.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.0
Dr. StoneRated ★ 1.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 1.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 3.0