Series
Ratings
35
The PenthouseRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
Doona!Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 2.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
The Great ShowRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0