Series
Ratings
28
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0