Movies
Ratings
332
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 0.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.0
SoulRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
The Old GuardRated ★ 3.5
DuneRated ★ 1.5
CruellaRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5