Series
Ratings
69- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
The SympathizerRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5