Movies
Ratings
342
Gran TorinoRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.0
Hot FuzzRated ★ 4.5
Horrible Bosses 2Rated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Flushed AwayRated ★ 3.0