Movies
Ratings
499
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
MantisRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 1.0
Wall to WallRated ★ 2.5
NocturnalRated ★ 2.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 1.5
HarbinRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.0
MaRated ★ 0.5