Movies
Ratings
331
ParasiteRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 2.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
The Running ActressRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Long ShotRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0