Movies
Ratings
336
HamnetRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
My Favorite Love StoryRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 1.5
Rear WindowRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0