Series
Ratings
147
The Art of SarahRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 2.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 2.5
His and Her CircumstancesRated ★ 2.5- The Haunted House Season 1Rated ★ 3.0
Detective Conan: Love Story at Police Headquarters ~Wedding EveRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Page TurnerRated ★ 3.5
Jinri MarketRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5