Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 4.5
- 블리치Rated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 3.5
Mushi-Shi Special: The Shadow That Devours the SunRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
86Rated ★ 4.0
86Rated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5- Black ButlerRated ★ 3.5
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
Trigun StampedeRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 2.0