Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- DoubtRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
A Dance From AfarRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 2.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
Crime TriviaRated ★ 4.0
Knight FlowerRated ★ 3.0
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 4.0
Hymn of DeathRated ★ 3.5