Movies
Ratings
160
SinnersRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 5.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
The BalconettesRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 1.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5