Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 2.5- Bansan BluesRated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.5
The Morose MononokeanRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
Snow White with the Red HairRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.0
From Five To NineRated ★ 4.0