Titles you rated
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 3.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
GachiakutaRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5