Titles you rated
The Two Sides of Voice Actor RadioRated ★ 5.0
Himitsu no AiPriRated ★ 5.0- Crush Gear NitroRated ★ 5.0
Dai Sentai Goggle VRated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 5.0- Kamen Rider StrongerRated ★ 5.0
Astrid et Raphaëlle Season 2Rated ★ 5.0
Banished From the Hero's Party, I Decided to Live a Quiet Life in the Countryside Season 2Rated ★ 5.0
Osama Sentai Kingu-ojaRated ★ 5.0- Yu-Gi-Oh! Arc-VRated ★ 5.0
Yu-Gi-Oh! VRAINSRated ★ 5.0
Duel Masters WINRated ★ 5.0- Duel Masters WIN: Duel WarsRated ★ 5.0
Yu-Gi-Oh! Duel MonstersRated ★ 5.0
Yu-Gi-Oh! GXRated ★ 5.0
Yu-Gi-Oh! SevensRated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0
Kamen Rider GotchardRated ★ 5.0
The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love YouRated ★ 5.0
The Kingdoms of RuinRated ★ 5.0