Movies
Ratings
166
The Dark KnightRated ★ 5.0
KOKUHORated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 1.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0