Movies
Ratings
642
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- Scary HouseRated ★ 3.0
FallRated ★ 2.0
Nintama Rantaro the Movie: The Dokutake Ninja Team's Strongest StrategistRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0- Pretty Guardian Sailor Moon Cosmos The Movie Part 1Rated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 4.5