Series
Ratings
18
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- HyperventilationRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
A Dance From AfarRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5