Movies
Ratings
209
Black SwanRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 2.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0