Series
Ratings
50
The BequeathedRated ★ 1.5
RevenantRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 2.5
Hidden LoveRated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- Yona of the DawnRated ★ 3.0
Mew Mew PowerRated ★ 2.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
BakemonogatariRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 2.5
While You Are TemptedRated ★ 4.0
86Rated ★ 3.5
The UntamedRated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
- Unanswered questionsRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The Oath of LoveRated ★ 2.0