Titles you rated
Shameless Season 11Rated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.0- ShamelessRated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5