Series
Ratings
128
Go Back CoupleRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.0
H.I.TRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5