Movies
Ratings
476
TangledRated ★ 1.5
Love ActuallyRated ★ 0.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 1.0
Good Will HuntingRated ★ 1.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 2.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 0.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
OrphanRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 1.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 1.0
The Great BattleRated ★ 1.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 0.5
The Kissing BoothRated ★ 2.0
The Parent TrapRated ★ 4.0