Movies
Ratings
745
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
RageRated ★ 3.5
TrumboRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 1.5
EncantoRated ★ 4.0
Inseparable BrosRated ★ 2.5