Series
Ratings
16
Escape at DannemoraRated ★ 4.0
PluribusRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Black SummerRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0- TrickRated ★ 4.0
- TrickRated ★ 4.0
- TrickRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0