Movies
Ratings
2024
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
PreyRated ★ 3.5
ThelmaRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 4.0
Concerning My DaughterRated ★ 3.5
BTS the Comeback Live: ArirangRated ★ 1.0- House of the SeasonsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Double JeopardyRated ★ 3.5
Despicable Me 4Rated ★ 3.0- The Land of Morning CalmRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 3.5
The SingersRated ★ 3.5
The RIPRated ★ 3.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5