Movies
Ratings
272
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Dead to RightsRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5- Love and LeashesRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Believer 2Rated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0