Series
Ratings
41
KarmaRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0