Series
Ratings
81
The Innocent ManRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.5